Darželio užsiėmimų erdvės

babycenter darzelio kiemas

Darželio užsiėmimų erdvės

Pavasaris reiškia, kad žydi daugybė gėlių ir gražios gamtos spalvos. Tai laikas patenkinti vaikų lūkesčius ir padėti jiems pasiruošti naujiems mokslo metams. Kiekvieną dieną darželyje vaikai bombarduojami įvairiais įspūdžiais, juos supa žmonės ir jie dalyvauja įvairiausiose veiklose. Geriausia sukurti geriausias sąlygas klasės plėtrai, kai kiekvienas mokinys yra dedamas į kitą kambario dalį. Darželių zonavimas padeda sutelkti dėmesį, nes vaikai vengia chaoso vykdydami įvairią veiklą, tačiau yra sistema, leidžianti išvengti tos netvarkos.

Geriausia, kad vaikai vienoje vietoje turėtų iki 10 žaislų, kad jie galėtų mėgautis kokybišku žaidimu ir nesiblaškyti. Taigi individualios veiklos centrai leistų pasinerti į žaidimą būtent tomis priemonėmis, kurios šiuo metu yra centre. Skirtingos studentų kategorijos taip pat gali būti naudojamos kaip klasifikavimo ar identifikavimo sistema, leidžianti mokytojams kurti skirtingas programas skirtingoms amžiaus grupėms ar atskiriems studentams. Vaikas gali pasirinkti veiklą pagal savo nuotaiką ir nuspręsti, kiek laiko jis nori skirti veiklai.

Tai taip pat reiškia, kad vaikas jausis mažiau spaudžiamas mokytis ir gali praleisti daugiau laiko užsiimdamas veikla, kuri jam labiausiai patinka. Skirtingos veiklos erdvės pagerina vaiko socialinius įgūdžius. Prisijungimas prie grupės ir bendravimas su aplinkiniais yra kiekvienos veiklos ašis. Svarbu suteikti vaikui galimybę būti ramiems. Tai individualios srities pavadinimas, kuris yra svarbus tobulinant savęs pažinimą. Jis gali pastebėti, kur jis praleidžia daugiausia laiko, kokia veikla jam patinka ir pritraukia daugiausia dėmesio,ir tada labai aiškiai išreikšti. Ideali Žaidimų zona yra apie 5m2 ir 7m2 dydžio ir suteiks daugybę iššūkių ir galimybių įvairaus amžiaus vaikams judėti. Privatūs darželiai Vilniuje dažniausiai naudoją tokį metodą išskirstyti erdę į atskirus užsiėmimo kampelius.

Meno Kampelis

Vaikai čia supažindinami su skirtingomis medžiagomis ir metodais. Vaikai gali piešti, dažyti, klijuoti, žaisti su plastilinu, skulptūruoti iš molio.

Statybos Kampelis

Ankstyvojo ugdymo erdvės yra absoliučiai būtinos vystymuisi.Šioje srityje galite žaisti su mediniais blokais, Legosais, tiesti kelius ar tunelius. Kai vaikų fantazijoje nėra apribojimų, vaikai išreikš savo vaizduotę ir kūrybiškumą. Tegul jūsų vaiko vaizduotė paleisti nemokamai! Susipažinkite su šio kampo raidėmis-sužinokite, kaip jie atrodo, kaip jie jungiasi ir formuoja žodžius. Gaukite šią programą, kad jūsų vaikas sužinotų apie skaičius, formas, kiekius ir daug daugiau. Jie mėgsta mokytis šių pagrindinių matematikos sąvokų per žaidimus ir veiklą, kuri juos jaudina. Sukurkite modelius su skirtingų spalvų blokais, tada rūšiuokite blokus pagal spalvą, sudėkite juos į krūvas ir rūšiuokite pagal bloko, kuriame jie yra, skaičių.

babycenter darzelio kiemas

Švietimo Kampelis

Surinkite natūralias medžiagas – akmenis, šakeles, gėles, kriaukles ir stebėkite jų struktūrą per didinamąjį stiklą. Paukščius visada smagu stebėti, jie dažnai daro puikius augintinius. Juos taip pat lengva išmokti atskirti, jei atidžiai juos stebite.

Vaidmenų vieta

Namuose, kurie dažnai primena vaikus namuose. Virtuvės baldai, stalai, kėdės ir kiti daiktai yra sukurti taip, kad namuose būtų lengva paruošti patiekalus šeimai ir draugams. Taip pat galite sukurti šešėlių teatrą, atidaryti savo restoraną ar parduotuvę. Kampe, kuriame yra minkštas kilimas ir knygų lentyna, yra kažkas paguodžiančio, bet jei galėčiau gauti savo kambarį, norėčiau atpalaiduojančio kampo be kilimo.

Kas yra lauko zona?

A: Lauko zonos yra namo gale, kuri naudojama pramogoms ir poilsiui.
B: Kai smėlio dėžė padalijama į tris atskiras erdves, smėlio dėžė padalijama į mažiausiai tris erdves-aktyvius, vaidmenų žaidimus ir smėlio bei vandens žaidimus.

Smėlio ir vandens stalai gali būti labai įdomūs, kai vaikai žaidžia su šlapia medžiaga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *